Cabaña Aroma de Campo

12 kmfață de centrul orașului

de la 806 RON

Acest hotel nu are fotografii

Dotări apreciate

  • Parcare

Locație

  • La Araucania International Airport • 59.7 km

Camere disponibile

Introduceți datele de călătorie și vom afișa prețurile curente

Nicio dată selectată

Dacă nu știți datele specifice încă, selectați date aproximative pentru a vedea prețurile estimate.

Locație

Ruta S-69, s/n (Coordinates: Lat.39°10’32.55”S Long.72°11’7.62”W), 4930000 Villarrica, Chile, Villarrica

  • Aeroporturi
  • La Araucania International Airport • 59.7 km

Descriere hotel

La hotel

Cafeneaua de la Special pentru turiștii care călătoresc cu mașina, este disponibilă o parcare gratuită. Pregătește-te pentru o vacanță distractivă și captivantă! Iată ce vei găsi la fața locului: un spațiu pentru grătar. Oaspeții au la dispoziție și o spălătorie, călcătorie și o cutie de valori.

Dotări în cameră

Camera este decorată primitor și dispune de tot ceea ce ai nevoie pentru a te odihni după o zi plină de peripeții. Ai la dispoziție un duș. Dotările din cameră depind de categoria acesteia.

Detalii despre hotel

Tip de priză

Tip C

220 V / 50 Hz

Tip L

220 V / 50 Hz

Număr de camere

1 cameră

Servicii și dotări

Generale

  • Proprietate pentru nefumători
  • Mașină de spălat
  • Grădină
  • Terasă
  • Uscător
  • Toate spațiile pentru nefumători (publice și private)

Camere

  • Camere pentru nefumători
  • Frigider
  • Șemineu interior
  • Cadă
  • Duș
  • Lenjerie

Facilități și servicii

  • Spălătorie

    încasate separat

  • Casetă de valori
  • Fier de călcat

Mese

  • Cafea/ceai pentru oaspeți
  • Mic dejun
  • Mic dejun în cameră
  • Ceainic

Recreere

  • Grătar(e)
  • Drumeții
  • Pescuit
  • Terasă

Parcare

  • Parcare gratuită

Piscină și plajă

  • Prosoape pentru plajă/piscină

Sporturi

  • Ciclism

Animale de companie

  • Nu sunt permise animalele de companie

Condiții de cazare

Check-in și check-out
Check-in
După 14:00
Check-out
Până la 12:00

Condiții de cazare

Check-in și check-out
Check-in
După 14:00
Check-out
Până la 12:00

Informații suplimentare

Toți cetățenii din Chile, indiferent de durata sejurului și toți străinii care rămân în țară pentru cel puțin 60 de zile consecutive pot fi nevoiți să plătească taxa națională pe vânzări (19%) la check-out. Pentru a obține scutirea de taxe, cetățenii străini trebuie, la intrare, să-și plătească sejurul în monedă străină (nu în peso chilian) și să prezinte un pașaport valabil, alături de cardul de migrare pe care l-au primit la intrarea în țară. Dacă o persoană care trebuie să plătească această taxă și una care este scutită împart o cameră, tariful trebuie aplicat întregii camere.

Plată

La hotel
  • În numerar în valuta hotelului — CLP
Pe site-ul web

Unele tarife pot fi plătite cu cardul bancar când rezervi online. Puteți plăti rezervarea utilizând un cod promoțional, dacă aveți unul.

Pentru clienți corporativi

Dacă doriți să plătiți comanda prin transfer bancar în calitate de entitate juridică, vă rugăm să trimiteți un e-mail la [email protected]

Află mai multe