Afgelopen weekend 3 lodges gehuurd van verschillende omvang. 2 met 2 slaapkamers, waarvan 1 met hotup en 1 lodges met 3 kamers. Deze laatste had ook een ligbad. De 2 anderen hadden 2 badkamers. De hotup werd iedere morgen gecontroleerd en bijgevuld/schoongemaakt. Bedden opgemaakt in alle lodges en een vaatwasser. Enkele kleine haperingen die binnen een uur waren opgelost. Mooi zwembad en alle mogelijkheden voor sporten en in de Pub mogelijkheid voor koffie/thee of ontbijt of lunch/diner. Compleet met HEEL vriendelijk personeel. Voor ieder wat wils.
Popular amenities
Gratis internet
Parkeergelegenheid
Geschikt voor kinderen
Zwembad
Fitnesscentrum
Locatie
Lydd Airport • 30,3 km
Rochester Airport • 50,9 km
London Gatwick Airport • 56,3 km
Airport Brighton • 57,7 km
Beschikbare kamers
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Locatie
Telham Lane, Sedlescombe, TN33 0SL, United Kingdom, Battle
Luchthavens
Lydd Airport • 30,3 km
Rochester Airport • 50,9 km
London Gatwick Airport • 56,3 km
Airport Brighton • 57,7 km
Beschrijving van het hotel
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een fitnesscentrum.
Waterratten zullen genieten van een zwembad. Er is voor gasten ook een wasmachine.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
3 kamers
Services and amenities
Popular
Gratis internet
Parkeergelegenheid
Geschikt voor kinderen
Zwembad
Fitnesscentrum
Algemeen
Rookvrije accommodatie
Verwarming
Kamers
Niet-roken kamers
Services en voorzieningen
Wasserette
charged separately
Maaltijden
Bar
Restaurant
Internet
Internet
Recreatie
Biljarten
Vissen
Parkeergelegenheid
Gratis parkeren op het terrein
Zwembad en strand
Zwembad
Sport
Tennisbaan
Fitnessfaciliteiten
Kinderen
Kinderspeeltuin
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Aanvullende informatie
Guests aged under 18 cannot stay at the hotel alone. Specific policies may vary by hotel and room type.
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — GBP
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar corporate@roundtrip.travel