vanaf 166 €
Fantastic
447 reviewsZoals ik al eerder had geschreven. Het hotel, het zwembad, de lokatie, het personeel bij de receptie en de overige stafleden, het restaurant allemaal uitstekend. Ik ben nu ook in andere hotels in Odessa geweest en ben dus toch maar weer teruggegaan naar dit hotel. Uiteraard heb ik op - en aanmerkingen. Ik zal ze dan doorgeven aan de staf,in de wetenschap dat dan alles goed zal komen. In augustus ga ik wederom naar Odessa. U mag raden waar ik dan ga slapen. in Hotel Bristol.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
15, Pushkinskaya Str., Odessa
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een tv, een minibar, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Tourist tax: UAH 23.65 per day, per guest. The tax must be paid upon arrival, it is not included in the price of the reservation.
Deposit: UAH 5,000.00 (minibar)
Resort fee: 1% of the room rate
The above list contains all the fees indicated by the hotel. However, the amount charged may vary depending on, for example, the room to be booked or the length of stay. |
Als je een visum nodig hebt om het land in te kunnen, is het in de meeste gevallen de taak van het hotel om je de benodigde documenten te verstrekken. Neem voor meer informatie contact op met het hotel. Je vindt de contactgegevens in de e-mail bij je boekingsbevestiging. Er kan een bedrag in rekening worden gebracht voor deze service, zelfs als je de boeking annuleert. Alle overeenkomsten worden uitsluitend gemaakt tussen jou en het hotel. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 447 reviews from guests around the world.
5 reviews are available in your language
Schoon
9,8
Hygiëneproducten
Locatie
9,9
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8,3
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie