Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «santafe a3» is gevestigd in Koyunbaba. Dit hotel is gevestigd 1 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Patmos Port.
In het hotel
Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een barbecuegedeelte. Hier kun je jezelf trakteren op waterpret, want er iseen zwembad. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld autoverhuur.
Het personeel van de het hotel spreekt Engels.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
1 kamer
Services and amenities
Popular
Transfer
Parkeergelegenheid
Zwembad
Airconditioning
Algemeen
Airconditioning
Wasmachine
Tuin
Terras
Vaatwasser
Patio
Tuinmeubilair
Geen liften
Kamers
Koelkast
Kabel-tv
Tv
Douche/bad
Kledingkast
Beddengoed
Maaltijden
Koffie/thee voor gasten
Gedeelde keuken
Koffiezetapparaat
Waterkoker
Transfer
Autoverhuur
charged separately
Transferservices
Gesproken talen
Engels
Turks
Recreatie
Barbecue(s)
Zonnedek
Parkeergelegenheid
Gratis parkeren
Zwembad en strand
Zwembad
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — TRY
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]