vanaf 293 €
Fantastic
1112 reviewsBij aankomst netjes en goed te woord gestaan. Kamer waar wij in verbleven was perfect! Er werd goed schoongemaakt. Deuren van de woningen maken wel veel geluid bij dichtslaan, het stoort vooral als de buren laat thuis komen! Ontbijt was perfect, heel erg uitgebreid, medewerkers super aardig. Gasten maken er soms echt een puinhoop van, maar alsnog blijven ze erg beleefd, respect daarvoor! Wij hebben een fijne verblijf gehad en het is zeker een aanrader!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Kavakli Sarnic Cad. 1531 Sok 4, Bodrum
In het resort
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Pets weighing no more than 10 kg are allowed in the hotel. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 1112 reviews from guests around the world.
10 reviews are available in your language
Schoon
8,8
Hygiëneproducten
Locatie
8,1
Maaltijden
8,2
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,3
Kamer
8,1
Service
8,6
WiFi-kwaliteit
8,8
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie