vanaf 347 €
Uitstekend
159 reviewsWat een prachtig hotel op een bijzonder mooie locatie met uitzicht op het meer van Genève! Even buiten het centrum, maar nog wel op loopafstand. De kamers zijn heel ruim en verzorgd met koffie, thee, water, kluis, koelkast, douchespullen en badjas kortom: lekker verwend worden hier. Ontbijt was ook lekker; eieren klaargemaakt zoals je wilt en worstjes, broodjes, kaas, fruit etc. Wil je genieten van rust en luxe: ga hier naartoe!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
82 quai Gustave-Ador,1211 Genf., Genève
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Restaurant-Hotel Du Parc Des Eaux-Vives» is gevestigd in Genève. Dit hotel is 2 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — La Grange Park, Jet d'Eau Fountain en Paquis Baths.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
De beauty- en wellness-services: een dokter. De excursiebalie van het hotel helpt je om een excursie te boeken. Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huisdieren zijn toegestaan Om je vrij te bewegen in de stad, biedt het hotel je een transfer.
Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels en Spaans.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een tv, een minibar, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type J
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Internet
WiFi in kamers
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Switzerland hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. National Rating Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
The charges below are included in your overall room price:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 159 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Voor klanten
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie