vanaf 147 €
Super
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,5
Locatie
8,5
Schoon
9
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Calle quarter, 9, Palma de Mallorca
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Garau Petit Hotel» is gevestigd in Palma de Mallorca. Dit hotel is gevestigd op 11 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — El Arenal Beach, Hipotels Convention Centre en Caló de Sant Antoni.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een stomerij, autoverhuur, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans en Duits.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
24 kamers • 4 verdiepingen
apart voor betaald
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day. Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. City tax is reduced by 50% after the 8th night of stay and children under 16 years of age are exempt. A tax is imposed by the city: From 1 November - 30 April, EUR 0.55 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 0.28 thereafter. From 1 May - 31 October, EUR 2.20 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 1.10 thereafter. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Super
Gebaseerd op 118 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
9
Hygiëneproducten
Locatie
8,5
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,5
Kamer
8
Service
8,5
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie