vanaf 87 €
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Santa Barbara, 4, 38430 Icod de los Vinos, Spain, Icod de los Vinos
In het appartement
Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een solarium. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een barbecuegedeelte. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad and een buitenzwembad.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het appartement
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
1 kamer
apart voor betaald
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 21:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 13:00 |
Inchecken |
---|
Na 21:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 13:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie