vanaf 82 €
Uitstekend
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
9
Locatie
6,5
Schoon
9
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Jacint Verdager,17, Cambrils
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «El Cami Hotel» is gevestigd in Cambrils. Dit hotel is gevestigd 1 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Museu d'Història de Cambrils, Parc Del Pinaret en Villa Romana de la Llosa.
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een solarium.
Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen. Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken. Huisdieren zijn hier welkom. Toegankelijkheid: er is een lift.
Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans en Frans.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
40 kamers • 4 verdiepingen
charged separately
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Know Before You Go
The hotel closes at 22:00, the check-in is mandatory until this time.
Cash transactions at this property cannot exceed EUR 2500, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
Fees
The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
Self parking fee: EUR 10 per day
Crib (infant bed) fee: EUR 7.0 per night
Rollaway bed fee: EUR 25.0 per night
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Gebaseerd op 119 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
9
Hygiëneproducten
Locatie
6,5
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
9
Kamer
6
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie