vanaf 309 €
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Pla De S'avenç, 2, Urbanización La Argentina, 07730, Alaior, Spain, Alayor
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Las Tórtolas» is gevestigd in Alayor. Dit hotel is gevestigd op 4 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Centro Zoológico Lloc de Menorca, Taula de Torralba d'en Salort en Rafal Rubí Norte.
In het hotel
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Bereid je voor op een leuke, spannende vakantie! Dit is er te doen bij de accommodatie: een barbecuegedeelte. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad and een buitenzwembad.
Er is voor gasten ook een wasmachine.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
1 kamer
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Please inform Las Tórtolas in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. A damage deposit of EUR 300 is required. The host charges this 7 days before arrival. This will be collected by bank transfer. You should be reimbursed within 7 days of check-out. Your deposit will be refunded in full via bank transfer, subject to an inspection of the property. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie