vanaf 265 €
Heel goed
744 reviewsHotelkamers werden in het voorjaar van 2018 volledig vernieuwd. Erg mooie kamers, elke kamer heeft zeezicht. Mooie lobby, grand piano bar, rooftop terrace. Perfecte ligging, vlak aan het strand, en op 15 min wandelen langs de zeepromenade naar Piran. Ik bezocht dit hotel als prospectie voor een conferentie-event, en was erg aangenaam verrast!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Obala 2, Portorož
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv, een minibar, een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 744 reviews from guests around the world.
5 reviews are available in your language
Schoon
7,8
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6,2
Kamer
6
Service
7,4
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie