vanaf 93 €
Heel goed
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6,9
Locatie
7,2
WiFi-kwaliteit
9,6
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Prospekt Gagarina, 27, Nizjni Novgorod
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv, een minibar en een badjas. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
2010
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
220 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
139 kamers • 12 verdiepingen
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Russian citizens must have an original Russian passport upon arrival. The following bonuses are provided for hotel guests:
- One guest visit to the Fitness Life fitness club per day;
- 1 glass (0.5 l.) Of draft beer as a gift from RK Capital Club. (It is provided once, when ordering any pizza on the main menu)
- Signature ginger-citrus tea as a gift in the E11even restaurant. (It is provided one-time - a teapot of tea with a volume of 0.6 ml., With any order on the main menu)
- 20% discount on visits to the OKA Deluxe Sauna Club (Booking of the Oka Deluxe Sauna Club is by appointment) |
Als je een visum nodig hebt om het land in te kunnen, is het in de meeste gevallen de taak van het hotel om je de benodigde documenten te verstrekken. Neem voor meer informatie contact op met het hotel. Je vindt de contactgegevens in de e-mail bij je boekingsbevestiging. Er kan een bedrag in rekening worden gebracht voor deze service, zelfs als je de boeking annuleert. Alle overeenkomsten worden uitsluitend gemaakt tussen jou en het hotel. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie