vanaf 91 €
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Salwa Road, Doha
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «DusitD2 Salwa» is gevestigd in Doha. Dit hotel is op minuten afstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Ameer Cinema, Grand Hamad Stadium en Doha Fort.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren.
Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een sauna, een steam bath, een spacentrum, een hammam en een recreatieclub. Sportliefhebbers zullen blij zijn meteen fitnesscentrum. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een bibliotheek.
Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad and een buitenzwembad. Wie moet vergaderen, kan gebruikmaken van een vergaderruimte en vergader- en presentatiefaciliteiten. Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel.
Het personeel van het hotel bestelt een transfer voor je. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Er is voor gasten ook een wasmachine, een stomerij, een pinautomaat, een pers, een kluisje en een conciërge.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
240 V / 50 Hz
Type G
240 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
235 kamers • 7 verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken van de staat Qatar vereist dat reizigers met een paspoort uitgegeven door landen als India, Iran, Pakistan en Thailand hun accommodatie boeken op de portal Discover Qatar Visa on Arrival voorafgaand aan hun aankomst in het land. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie