vanaf 150 €
Fantastic
451 reviewsGekozen voor een locatie buiten de drukke stad en Oasis is prima bevallen! Je zit op zo een 25 minuten van Marrakesh, wij hadden een auto gehuurd. De locatie is erg mooi en het huisje is prachtig. Er staan er 6 op het resort. Het ontbijt was enigszins sober maar het diner was super! Geen kaart maar elke avond een Marokkaanse verassing van Mimi en team. De gastheer Steeve is erg aardig en behulpzaam. Meest Fransen op de locatie.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Km 10 Route de l'Ourika, 40000 El Caïd Omar, Morocco, Marrakesh
In het pension
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Feiten over het pension
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type E
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Payment before arrival via bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 451 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie