vanaf 83 €
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Mai Magu, Fehendhoo Island, Baa-atol
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een dokter. Sportliefhebbers zullen blij zijn meteen duikclub.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche en een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
2018
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type J
230 V / 50 Hz
Type K
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
18 kamers
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 12:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 12:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Transfer should be paid separately. The cost can range from USD 200.00 to 600.00. Additional payments:
Airport shuttle fee: USD 55.00 per person (one-way)
Airport shuttle fee per child: USD 55.00 (one-way)
Boat transfer per adult: USD 75.00 (one-way)
Boat transfer per child: USD 75.00 (one-way), (from 3 to 18 years old) |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie