Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Locatie
2302 Kampung Bohor Tempoyak, Langkawi
Wat is er te doen in de buurt
Pantai Cenang Beach • 1.0 km
Luchthavens
Langkawi International Airport • 4.6 km
Beschrijving van het hotel
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «D Bendang Studio» is gevestigd in Langkawi. Dit hotel is op 9 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Pantai Cenang Beach.
In het hotel
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
240 V / 50 Hz
Welke andere voorzieningen zijn er?
Kamers
Douche
Internet
Gratis WiFi
Parkeergelegenheid
Gratis parkeren
Beleid
Algemene voorwaarden inchecken
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
14:00
Uitchecken
Tot 12:00
12:00
Aanvullende informatie
Check-in and Check-out Times
Check-in: After 14:00
Check-out: Before 12:00
Pets
Pets are not allowed
Betaling
in het hotel
Contant
In de valuta van het hotel — MYR
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking gedeeltelijk of geheel met punten betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
The prices are lower in the mobile app
Voor zakelijke klanten
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]