vanaf 85 €
Heel goed
76 reviewsVerwacht niet veel van dit hotel. Alles is er basic. Maar de prijs heeft je wel een goed gevoel. Kamers ruiken wat muf maar zijn ruim. Goed bed. Grote badkamer. Verbleven er maar één nacht en geen tijd voor ontbijt. ligging is ok voor tuin en kasteel. Kanazawa in oktober, vonden wij niet echt een meerwaarde.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
2-2-13 Katamachi, Kanazawa
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een massageruimte en een dokter. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een wekker, een douche, een tv, een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
100 V / 50, 60 Hz
Type A
(geaard)
100 V / 50, 60 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 76 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
6
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6
Service
6
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie