vanaf 206 €
Uitstekend
189 reviewsHet personeel is bijzonder vriendelijk, heel behulpzaam. Avondeten erg goed, rekening houdend dat 4 gangen €18 kost.Service aan de bar en sfeer in lounge erg aangenaam.Fietsen te leen en zwembad zijn prima.Fitnesszaal stelt niet veel voor, apparaten slecht. De bedden zijn aan de korte kant vooral voor mensen boven de meter80. Kamers vrij klein maar heel netjes. Lekker balkonnetje.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Via Padova 46, Lido van Jesolo
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 189 reviews from guests around the world.
2 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie