vanaf 170 €
Heel goed
1275 reviewsBegin januari 4 nachten in dit hotel verbleven. Vriendelijke mensen aan de receptie, propere kamer. We hadden op voorhand geboekt en betaald en gezien dat de prijs erna nog gedaald was. Dit voorgelegd aan de receptie en we kregen van hen als Accorlid een upgrade naar een superior kamer. Het ontbijt was verzorgd en er was voldoende keuze. Eitjes, verschillende soorten beleg, vers fruit, pannenkoekjes, yoghurt, verschillende fruitsappen, water, koffie en een heel uitgebreid assortiment koekjes en taarten. De kamer werd elke dag proper gepoetst en de bedden opgemaakt. Geen lawaaihinder en goede bedden, we hebben er goed geslapen. s'Avonds eens iets aan de bar gedronken en er stond een heel buffet aan kleine hapjes waar we vrij van mochten nemen. Ik weet niet of dat elke avond zo was... Het hotel ligt ongeveer 10 km uit het centrum van Rome weg, maar wij hadden een auto gehuurd en het was perfect te doen om over en weer te rijden. Een aanrader als je naar Rome gaat, maar niet per se in het drukke centrum wil verblijven!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Viale Oceano Pacifico 153, 00144 Rome, Italy, Rome
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv en een minibar. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. The payment of the tax applies to children aged 10 and older.
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 1275 reviews from guests around the world.
8 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
6
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie