vanaf 166 €
Super
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
9
Locatie
10
Service
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Lungomare Rasi Spinelli 6, 47841 Cattolica, Italy, Cattolica
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Hotel San Marco» is gevestigd in Cattolica. Dit hotel is 1 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Misano World Circuit, Fiabilandia en Arch of Augustus.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je parkeren bij een betaalde parkeerplaats.
De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een solarium. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad. Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huidieren zijn toegestaan tegen betaling. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Er is voor gasten ook een wasmachine en een kluisje.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
90 kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Please note that children, however small, cannot sleep in existing beds in any of the rooms. If you are booking a prepaid rate and require an invoice, please include your company details in the Special Requests box when booking. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Super
Gebaseerd op 1683 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
9
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
9
Kamer
8
Service
10
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie