vanaf 231 €
Super
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,7
Locatie
9,7
WiFi-kwaliteit
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
80 Hayarkon Street, Tel Aviv, Israel, Tel Aviv
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Best Western Regency Suites» is gevestigd in Tel Aviv. Dit hotel is gevestigd 2 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Frishman Beach, Gordon Beach en Dizengoff Square.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een fitnesscentrum en een fitnessruimte.
Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een bibliotheek. Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen. Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers, autoverhuur, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Duits en Russisch.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een wekker, een douche, een tv, een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
1990
Jaar van renovatie
2015
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type H
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
30 kamers • 6 verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
All citizens of Israel are charged the national value-added tax in the amount of 17%. Foreigners who present a valid passport during registration are exempt from this tax. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Super
Gebaseerd op 1117 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
8,7
Hygiëneproducten
Locatie
9,7
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,7
Kamer
8,5
Service
8,8
WiFi-kwaliteit
10
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie