vanaf 134 €
Super
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
5
Locatie
9
Kamer
8
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Kalisher st. 25, Tel Aviv
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Brown TLV Urban Hotel» is gevestigd in Tel Aviv. Dit hotel is op 3 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Shalom Meir Tower, Carmel Market en Suzanne Dellal Center for Dance and Theatre.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een massageruimte, een sauna en een spacentrum.
Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een fitnesscentrum en een fitnessruimte. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een bibliotheek. Voor wie vergaderingen moet bijwonen, is er een vergaderruimte. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel.
Huisdieren zijn hier welkom. Om je vrij te bewegen in de stad, biedt het hotel je een transfer. Toegankelijkheid: er is een lift. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, een stomerij, privé in- en uitchecken, strijkfaciliteiten, een pers, een kluisje en een conciërge.
Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Duits, Russisch en Frans.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv, een minibar, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type H
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
30 kamers • 3 verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
All citizens of Israel are charged the national value-added tax in the amount of 17%. Foreigners who present a valid passport during registration are exempt from this tax. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Super
Gebaseerd op 1434 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
7
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
5
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie