vanaf 327 €
Reviews rating
39 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
5,3
Locatie
6,3
Hygiëneproducten
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
9 Laguardia st, Tel Aviv
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Laguardia Hotel» is gevestigd in Tel Aviv. Dit hotel is gevestigd op 3 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Shalom Meir Tower, Cameri Theater en Carmel Market.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte, een spacentrum en een dokter.
Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel. Het personeel van het hotel bestelt een transfer voor je. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, een pinautomaat, strijkfaciliteiten en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels en Russisch.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type H
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
15:00 – 23:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
15:00 – 23:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Aan alle burgers van Israël wordt 18% btw in rekening gebracht. Buitenlanders die een geldig paspoort tonen tijdens de registratie zijn vrijgesteld van deze belasting. The reception is open all day, but check-in is possible between 3:00 РМ and 11:30 РМ. If the guest plans to arrive later, they must call the hotel in advance. Contact details can be found on the booking confirmation.
Economy rooms have no window but have shower.
Know Before You Go
Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Reviews rating
Based on 39 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
6,1
Hygiëneproducten
10
Locatie
6,3
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
5,3
Kamer
6,3
Service
6,3
WiFi-kwaliteit
10
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie