vanaf 110 €
Uitstekend
846 reviewsUitstekend Ecotel hotel, weggestopt om lawaai te vermijden. Ik heb hier de laatste drie keer verbleven - het personeel is zeer vriendelijk, lacht altijd, en gaat een stapje verder om jouw verblijf comfortabel te maken. De kamers zijn ruim en de suite is zeer comfortabel - het heeft alle voorzieningen, het ontbijtbuffet is uitgebreid... in de buurt van alle plaatsen die we wilden bezoeken.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Veer Nariman Road, Churchgate, Bombay
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een wekker, een douche, een tv, een minibar en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type M
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 846 reviews from guests around the world.
2 reviews are available in your language
Schoon
6,5
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
5
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6,5
Service
7
WiFi-kwaliteit
5
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie