vanaf 77 €
Uitstekend
172 reviewsIk was samen met mijn vriend (beide 20 jaar) op zoek naar een leuke vakantie, met restaurantjes en dat we opstap konden gaan, maar we hoefden geen 'Cherso-taferelen'. We kwamen terecht bij het stadje Stalis. We kwamen 's nachts aan bij ons appartement bij Irilena. We werden vriendelijk ontvangen en de moeder en dochter, welke het complex runnen, waren zeer behulpzaam. Tevens was hun Engelse taal erg goed wat communicatie erg makkelijk maakte. Het stadje zag er in eerste instantie uitgestorven uit en we baalden enorm! Bovendien zagen we geen strand dus we vroegen ons af waar we beland waren! Maar goed, het was donker dus we zouden de volgende ochtend wel kijken. We hadden in eerste in stantie een appartement aan de achterkant van het complex, maar vroegen of het misschien mogelijk was of wij pool-view of sea-view konden krijgen. Dit was totaal geen probleem en ze lieten ons de kamers zien en mochten zelf een keuze maken welke kamer we zouden nemen. Dit getuigd al hoe behulpzaam deze mensen zijn! We kregen nu een studio als kamer, maar voor een stel is dit echt een aanrader! Het zijn zeer grote studio's en kunnen zeker vergeleken worden met een appartement. Het was zelfs fijner met de airco (in een apartement deed de airco maar 1 kamer koelen en bleef in de andere kamers de warmte hangen, dit probleem was in de studio opgelost). Airco was trouwens €6 per dag, maar onmisbaar! (Airco was overigens goede kwaliteit!) Bij het zwembad kon je tosti's bestellen, chips en drinken en waren normale prijzen. In Stalis zijn de winkels best wel duur en aan een zwembad zou je al helemaal dure prijzen verwachten maar dat was niet het geval. Bovendien gaven ze vaak gratis extraatjes mee. Ook dit bewijst maar weer hoe aardig deze mensen zijn. Het was een proper complex (om de dag/twee dagen werd ongeveer schoongemaakt), vriendelijke mensen; waren er zaken wat je liever anders zou hebben waren zij heel behulpzaam om te zorgen dat je het vooral naar je zin had. De stad Stalis bleek achteraf ook heel leuk te zijn, en veel leuker dan Chersonissos of Malia. Het eten was er lekker, leuke boulevard, het strand was prachtig (zandstrand! Trouwens 200m van Irilena vandaan!!) en de mensen waren heel vriendelijk. Het is ook een aanrader om een quad te huren, zodat je toch goed kunt verplaatsen en de bergen in kunt, Chersonissos en Malia kunnen bekijken (toch leuk om even te zien allemaal). Kijk wel uit, het asfalt is enorm glad, de mensen rijden als gekken en helmen zijn verplicht (boetes van €200 p.p. en ja die worden gegeven!). Irilena raad ik aan, aan mensen welke een rustige vakantie willen of voor mensen die een rustige vakantie willen maar ook lol willen hebben! Ik was met mijn vriend en wilde wel opstap, maar niet al te veel en er midden-in en dit was de perfecte oplossing!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Stalis, Crete, Malia
In het appartement
Je kunt even naar de bar gaan. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad and een buitenzwembad.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het appartement
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
Na 19:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 19:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
National Rating Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 172 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie