vanaf 130 €
Uitstekend
1717 reviewsJammer dat de kamers niet ‘ in het hotel aan de Rijn’ waren maar via een loopbrug aan de overkant van de weg. Kamers waren schoon en ruim. Ontbijt was internationaal en goed savond op het terras aan de kade van de Rijn was keurig
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Rheinstrasse 68, Mainz
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Hilton Mainz» is gevestigd in Mainz. Dit hotel is in het absolute centrum van de stad gevestigd. Voordat je naar bed gaat, kun je langs de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Rheingoldhalle, Natural Historic Museum Mainz en Naturhistorisches Museum.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een dokter. Gasten die van sport houden, kunnen terecht bij een fitnesscentrum en een fitnessruimte. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een casino en een bowlingclub. Wie moet vergaderen, kan gebruikmaken van is een businesscentrum, is een vergaderruimte, zijn evenementenruimtes.
De excursiebalie van het hotel helpt je om een excursie te boeken. Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huisdieren zijn toegestaan Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers, een kluisje en een conciërge.
Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Italiaans, Duits en Frans.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv, een minibar, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
In case of late check-in after 10:00 PM guests should inform the hotel in advance, otherwise, the reservation will be cancelled due to a no-show. Contact details can be found on the booking confirmation.
As a deposit, the data of the guest's bank card is requested. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 1717 reviews from guests around the world.
8 reviews are available in your language
Schoon
7,8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6,6
Kamer
8
Service
6,8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie