vanaf 120 €
Uitstekend
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Locatie
6
Schoon
9
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Münchnerstrasse 4, Zorneding
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Gasthof Hotel Neuwirt» is gevestigd in Zorneding. Dit hotel is gevestigd in het centrum van de stad. Geniet ’s ochtends van je kopje koffie met uitzicht op de stad.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — English Garden, German Museum en Viktualienmarkt.
In het hotel
Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats.
Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een sauna, een steam bath en een spacentrum. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een bowlingclub. Je kunt vergaderingen, bijeenkomsten en zelfs sollicitaties houden, want er is een vergaderruimte. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel.
Huisdieren zijn hier welkom. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Italiaans en Duits.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv, een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
50 kamers • 3 verdiepingen
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
National Rating Hotelstars Union assigns an official star rating for properties in Germany. This property is rated 3 star Superior and is displayed on this page as 3.5 stars. Know Before You Go Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section). In case of no-show before 23:00 the booking is canceled. Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out. Pet fee: EUR 5 per pet, per night Rollaway beds are available for an additional fee The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking gedeeltelijk of geheel met punten betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Gebaseerd op 56 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
9
Hygiëneproducten
Locatie
6
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
9
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie