vanaf 86 €
Heel goed
111 reviewsEen goed hotel, zeker voor als u op doorreis bent. Wij hadden een driepersoonskamer met een goed "derde" bed. Het hotel ziet er keurig uit en het personeel is zeer vriendelijk. Het ontbijt is echt super, daar kunnen veel "grote" hotels iets van leren.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Nanette-Streicher-Str. 4, Augsburg
Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Arthotel ANA GOLD» is gevestigd in Augsburg. Dit hotel is op 3 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Rosenaustadion, Bahnpark Augsburg en Augsburg Trade Fair.
In het hotel
Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte, een sauna, een solarium en een spacentrum. Sportliefhebbers zullen blij zijn meteen fitnesscentrum.
Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad and een binnenzwembad. Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen. Je kunt je huisdier meenemen op reis. Huisdieren zijn toegestaan Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, een stomerij, een pers en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels en Duits.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
14:00 – 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
14:00 – 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Sometimes on holidays front desk open until 07:00 PM. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 111 reviews from guests around the world.
10 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
6
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie