vanaf 228 €
Uitstekend
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Locatie
8
Schoon
8
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
5 Impasse du Grand Verger, Saint-Etienne-du-Gres
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Le Nid Des Alpilles» is gevestigd in Saint-Etienne-du-Gres. Dit hotel is gevestigd loopafstand van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Jardin de l’Alchimiste, Collection Lambert en Musee Calvet.
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een solarium.
Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een bibliotheek en een barbecuegedeelte. Het personeel van de het hotel spreekt Spaans en Frans.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type E
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
2 kamers
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Please note that prepayment is due by bank transfer or cheque. The property will contact you directly to organise this. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie