vanaf 88 €
Dit hotel heeft geen foto's
Super
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Locatie
8
Service
8,8
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Archbishop Makarios III Avenue, Nicosia
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «The Landmark Nicosia» is gevestigd in Nicosia. Dit hotel is op minuten afstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — GSZ Stadium, Larnaca Aqueduct en Port of Larnaca.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte, een sauna en een spacentrum.
Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een fitnesscentrum en een fitnessruimte. Bereid je voor op een leuke, spannende vakantie! Dit is er te doen bij de accommodatie: een bowlingclub. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad. Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken.
Toegankelijkheid: er is een lift. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, een pinautomaat, strijkfaciliteiten, een pers, autoverhuur, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Italiaans, Russisch en Frans.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
1967
Jaar van renovatie
1997
Type stopcontact
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
294 kamers • 5 verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Bed type always is thing of availability on the check in day and cannot be guarantee.
Guests must provide a credit card upon arrival for guarantee. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Super
Gebaseerd op 1421 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
8,6
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8,8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie