Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Locatie
Veliko Brdo 27, Makarska
Wat is er te doen in de buurt
Ratac Public Beach • 160 m
Makarska Public Beach • 190 m
Donja Luka Beach • 260 m
Bilosevac Public Beach • 400 m
Cubano Beach • 760 m
Cvitacka Beach • 1.3 km
Ramova Beach • 1.4 km
Dog Beach • 1.9 km
Luchthavens
Bol • 27.0 km
Beschrijving van het appartement
In het appartement
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. Bereid je voor op een leuke, spannende vakantie! Dit is er te doen bij de accommodatie: een barbecuegedeelte.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het appartement
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
10 kamers
Welke andere voorzieningen zijn er?
Algemeen
Airconditioning
Rookruimtes
Verwarming
Terras
Geen liften
Kamers
Geluidsdichte kamers
Koelkast
Familiekamer
Kabel-tv
Tv
Föhn
Douche/bad
Douche
Kledingkast
Beddengoed
Services en voorzieningen
Strijkijzer en strijkplank
Stomerij
apart voor betaald
Strijkijzer
Maaltijden
Waterkoker
Internet
Gratis WiFi
Gesproken talen
Duits
Engels
Recreatie
Barbecue(s)
Zonnedek
Parkeergelegenheid
Gratis parkeren
Parkeren in de buurt
Zwembad en strand
Zwembad
Strandhanddoeken
Kinderen
Gezins-/kindvriendelijk
Huisdieren
Huisdieren niet toegestaan
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 22:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 22:00
Uitchecken
Tot 12:00
Aanvullende informatie
Please inform Apartments Damjanovic in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Swimmingpool #1 is closed from Thu 15 Sept 2022 until Thu 15 Jun 2023 Fitness centre is closed from Fri 12 Aug 2022 until Sat 30 Sept 2023
Betaling
in het appartement
In cash in the currency of the apartment — EUR
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]