Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Casa Da Pathy Suites Privativas» is gevestigd in Ubatuba. Dit hotel is gevestigd op 7 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Pereque Mirim Beach, Santa Rita Beach en Lamberto Beach.
In het hotel
Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een barbecuegedeelte. Neem je huisdier gezellig mee. Huisdieren zijn toegestaan Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een minibar. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
127, 220 V / 60 Hz
Type M
127, 220 V / 60 Hz
Services and amenities
Popular
Gratis internet
Geschikt voor kinderen
Strand in de buurt
Huisdieren toegestaan
Keuken
Algemeen
Wasmachine
Tuin
Terras
Tuinmeubilair
Kamers
Niet-roken kamers
Familiekamer
Minibar
Services en voorzieningen
Strijkijzer en strijkplank
Wasserette
charged separately
Maaltijden
Keuken
Internet
Gratis WiFi
Internet
Recreatie
Barbecue(s)
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Aanvullende informatie
Voor lokale inwoners kunnen extra transactiekosten van toepassing zijn. Gasten kunnen ook worden onderworpen aan extra belastingen, die per stad en hotel kunnen verschillen. Informatie over de in rekening gebrachte kosten moet bij de accommodatie worden opgevraagd.
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — BRL
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]