vanaf 49 €
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
434 Rua Peixoto Gomide, São Paulo
Locatie «O Viajante Hostel» is gevestigd in São Paulo. Dit hostel is gevestigd Loopafstand van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hostel — Museum of Art of Sao Paulo, Consolação en Football Museum.
In het hostel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hostel. Bijvoorbeeld een wasmachine.
Feiten over het hostel
Type stopcontact
Type C
127, 220 V / 60 Hz
Type M
127, 220 V / 60 Hz
charged separately
Inchecken |
---|
Na 13:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 13:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Voor lokale inwoners kunnen extra transactiekosten van toepassing zijn. Gasten kunnen ook worden onderworpen aan extra belastingen, die per stad en hotel kunnen verschillen. Informatie over de in rekening gebrachte kosten moet bij de accommodatie worden opgevraagd.
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie