vanaf 87 €
Fantastic
646 reviewsGeweldige ontvangst door de eigenaar ( met uitleg historie gebouw ). Prima kamers. Uitstekende ligging in het centrum. Goed parkeren. Erg luxueus ontbijt. Waren er met 4 personen en hebben genoten van deze " echte oude Parador "
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Calle Bolívar 625, Sucre
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
230 V / 50 Hz
Type C
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 12:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 12:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 646 reviews from guests around the world.
4 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie