vanaf 203 €
Heel goed
1182 reviewsDe kamer was perfect in orde. Het ontbijt is een echte aanrader, ongelofelijk veel keuze en fijne bediening. Vriendelijke mensen aan het onthaal en in het restaurant, in het ganse hotel eigenlijk. Ben er al meer dan 40 jaar "klant" en ga er nog steeds even graag naartoe!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
1 Hoek Zeedijk-Goethalsstraat, Nieuwpoort
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Sandeshoved» is gevestigd in Nieuwpoort. Dit hotel is op 3 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: St. Salvators Church, Sint-Salvador Cathedral en Minnewater.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Neem je huisdier gezellig mee. Huisdieren zijn toegestaan
Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Duits en Frans.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type E
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
Na 00:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 00:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Please note that parking places are subject to availability and need to be confirmed by the hotel. Please note that baby cots are subject to availability and need to be confirmed by the hotel. Guests can also bring their own baby cots. Guests arriving after 18:00, are kindly requested to inform the hotel upon arrival. Guests must pay a deposit upon arrival for the key of EUR 20 (cash only) per room key. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 1182 reviews from guests around the world.
20 reviews are available in your language
Schoon
6
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6
Service
8
WiFi-kwaliteit
Voor klanten
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie