vanaf 127 €
Heel goed
Guests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,6
Locatie
9
WiFi-kwaliteit
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Windmühlgasse 6, Wenen
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Time Out City Hotel Vienna» is gevestigd in Wenen. Dit hotel is op minuten afstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Leopold Museum, Museumsquartier en Museumsquartier.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte, een sauna en een spacentrum. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel. Huisdieren zijn hier welkom.
Toegankelijkheid: er is een lift. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Duits en Frans.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
19 kamers • 2 verdiepingen
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
apart voor betaald
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
City tax is not included in the price of the reservation. This tax must be paid upon arrival directly at the hotel.
Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
Hotel is self check-in and guest must contact the property or the customer service for the check in instructions. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking gedeeltelijk of geheel met punten betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Gebaseerd op 153 reviews van gasten over de hele wereld
Schoon
8,6
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,6
Kamer
5,5
Service
8,1
WiFi-kwaliteit
10
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie