Alle opties in in Nosy Be

Hotel Le Beluga 

Madirokely 207 Nosy Be,, Nosy Be
8,6 kmvan het stadscentrum

vanaf € 142

Populaire voorzieningen

  • Gratis internet
  • Parkeergelegenheid
  • Strand in de buurt

Bezienswaardigheden in de buurt

  • Madirokely Beach646 m
  • Fascene Airport14,9 km
  • Ampampamena Airport47,7 km

Beschikbare kamers

Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen

Geen datums gekozen

Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.

Locatie

Madirokely 207 Nosy Be,, Nosy Be

  • Madirokely Beach646 m
  • Fascene Airport14,9 km
  • Ampampamena Airport47,7 km

Beschrijving van het hotel

Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Hotel Le Beluga» is gevestigd in Nosy Be. Dit hotel is op 9 km van het stadscentrum gevestigd.

Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Madirokely Beach.

In het hotel

Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine.

Kamervoorzieningen

Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.

Feiten over het hotel

Type stopcontact

Type C

127, 220 V / 50 Hz

Type G

127, 220 V / 50 Hz

Type E

127, 220 V / 50 Hz

Type J

127, 220 V / 50 Hz

Type K

127, 220 V / 50 Hz

Diensten en voorzieningen

Algemeen

  • Rookvrije accommodatie
  • Alle ruimtes niet-roken (openbaar en privé)

Kamers

  • Niet-roken kamers
  • Roomservice
  • Koelkast
  • Douche
  • Beddengoed

Services en voorzieningen

  • Wasserette

    apart in rekening gebracht

Maaltijden

  • Ontbijt

Internet

  • Gratis WiFi

Gesproken talen

  • Meertalig personeel

Parkeergelegenheid

  • Gratis parkeren

Voorwaarden van de accommodatie

Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 18:00
Uitchecken
Tot 11:00

Voorwaarden van de accommodatie

Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 18:00
Uitchecken
Tot 11:00

Aanvullende informatie

This property advises that enhanced cleaning and guest safety measures are currently in place. Disinfectant is used to clean the property, and commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant between stays. Social distancing measures are in place; staff at the property wear personal protective equipment; guests are provided with hand sanitizer; masks are required in public areas.

Betaling

in het hotel
  • Contant in de valuta van het hotel — MGA
Op de website

Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.

Voor zakelijke klanten

Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]

Meer informatie