238 108 HUF ártól
Fantasztikus
395 értékelésEgy napot voltunk itt május legelején. Az egyik kisebb lakosztályban szálltunk meg végül az eredeti szobánk helyett. A szoba nagyon jó és tágas volt. Az ágyak kényelmesek voltak és a wifi is jól működik. Szerintünk a szálloda közösségi helyeire ráférne egy kis fejlesztés, hogy egy szinten legyenek a szobákkal. A folyosók, a bejárati rész és a földszinti helyiségek nem épp olyanok amit ennyi pénzért elvár az ember. A kiszolgálás nem rossz, de van hova fejlődni. Lehet jó lenne ha felvennének még pár embert, mert most így mindenre nagyon sokat kell várni, mire a vendég megkapja. Ha nem kértük volna a nagyobb szobát lehet azt mondanám, hogy nem biztos, hogy ér ennyi pénzt.
Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
1, rue Puits-St-Pierre, Genf
Location
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Hôtel Les Armures» is located in Geneva. This hotel is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Saint-Pierre Cathedral, Tavel House History Museum and Geneva City Hall.
At the hotel
Spend an evening in a nice atmosphere of the bar. Taste the local cuisine and have a rest in the restaurant. Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. If you travel by car, there’s a parking zone.
For business meetings, there is a conference hall. Want to have an excursion? Consult the tour assistance desk of the hotel. Take your pet with you. Pets are allowed. Accessible for guests with disabilities: the elevator helps them to go to the highest floors.
At the guests’ disposal, there’s also a laundry, dry cleaning, ironing, press, car rental, a safe-deposit box and a concierge. The staff of the hotel speaks English, Spanish, Italian, German and French.
Room amenities
The room is warmly decorated and has everything you need to have a rest after a long eventful day. There is a DVD player, an alarm clock, a shower, a TV, a mini-bar, a bathrobe and slippers. The room equipment depends on its category.
A szálloda díjai
2024
Travelers' Choice — Top Hotels — Switzerland
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
J típusú
230 V / 50 Hz
Szobák és emeletek száma
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
12:00 időpontig |
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
12:00 időpontig |
A svájci hotelekben a vendégek kötelező gálavacsora-díjak megfizetésére kötelezhetők. További információkért a vendégeknek érdemes közvetlenül a szállodával felvenniük a kapcsolatot. |
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel. |
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]
Fantasztikus
Világszerte 395 vendég értékelése alapján.
1 értékelés érhető el az Ön nyelvén
Tisztaság
10
Higiéniai termékek
Elhelyezkedés
10
Étkezések
Jó ár-érték arány
8
Szoba
8
Szolgáltatás
8
Wifiminőség
Az Európai Unióban bejegyzett szolgáltatási védjegy