31 846 HUF ártól
Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
4-4-26 Kotoni 2 Jo, Szapporo
Location
Look no further for a healthy and sustainable vacation. Villa «Villa Koshido Kotoni Annex» is located in Sapporo. This villa is located in 5 km from the city center.
At the villa
Want to be always on-line? Wi-Fi is available. Accessibility: there is an elevator/lift. There are other services available for the guests of the villa. For example, a safe-deposit box.
Room amenities
Here’s what you’ll find in the room to have a rest after a long day: a shower and a TV. The room equipment depends on its category.
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
A típusú
100 V / 50, 60 Hz
A típusú
(leföldelt)
100 V / 50, 60 Hz
Szobák száma
15 szoba
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
10:00 időpontig |
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
10:00 időpontig |
|
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel. |
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]
Az Európai Unióban bejegyzett szolgáltatási védjegy