49 904 HUF ártól
Nagyon jó
Feljegyzett vendégek:
Jó ár-érték arány
6
Elhelyezkedés
8
Tisztaság
8
Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
Via Paso Real, a 500 mts del puente amarillo, 057050 Santa Fe de Antioquia, Colombia, San Jeronimo
Location
Your vacation should be comfortable! Hotel «Hotel la Ardilla de Santa Fe» is located in San Jeronimo. This hotel is located in 13 km from the city center.
At the hotel
Spend an evening in a nice atmosphere of the bar. It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Specially for tourists who travel by car, there’s a parking zone.
Also, the following services are available for guests at the hotel: a massage room and a solarium. Sports fans are going to love a table tennis area. Get ready for a fun and exciting vacation! Here’s what you will find on the premises: a barbeque area. Here, you can treat yourself with water procedures as there will be a pool and an outdoor pool.
There are playrooms for children at the hotel. They will be having so much fun that you might have to spend the evening with adults. The tour assistance desk of the hotel will help you book an excursion. Pets are welcome here. At the guests’ disposal, there’s also a laundry.
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
A típusú
V / 60 Hz
A típusú
(leföldelt)
V / 60 Hz
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
Bejelentkezés |
---|
14:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
12:00 időpontig |
Bejelentkezés |
---|
14:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
12:00 időpontig |
A 2021. január 1-jét követő ott-tartózkodások esetén a kolumbiai állampolgárok és a 60 egymást követő napot az országban tartózkodó külföldi állampolgárok a szálláshelynek az ott-tartózkodásuk idejére 19%-os nemzeti forgalmi adó megfizetésére kötelesek. A turistavízummal rendelkező külföldi állampolgároknak ezt az adót nem kell megfizetniük. Amennyiben egy szobán egy az adó megfizetésére kötelezett, illetve egy az alól felmentett személy osztozik, akkor az adó megfizetésére az egész szoba kötelezhető lehet. |
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel. |
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]
Az Európai Unióban bejegyzett szolgáltatási védjegy