13 740 HUF ártól
Nagyon jó
Feljegyzett vendégek:
Jó ár-érték arány
8
Elhelyezkedés
8
Szoba
8
Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
Calle 25 #40-17, Bogotá
Location
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Hotel Bogotá Expocomfort» is located in Bogota. This hotel is located in 7 km from the city center.
At the hotel
It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Free Wi-Fi on the territory will help you to stay on-line. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone. The beauty and wellness services: a massage room, a sauna and a spa center.
Sports fans will be able to enjoy a fitness center. For participants of business meetings, there is a business center. Want to have an excursion? Consult the tour assistance desk of the hotel. The staff of the hotel will order a transfer for you.
Accessibility: there is an elevator/lift. There are other services available for the guests of the hotel. For example, a laundry, dry cleaning, an ATM, private check-in and check-out, ironing, press, a safe-deposit box and a concierge. The staff of the hotel will be happy to talk to you in English and Spanish.
Room amenities
The room is warmly decorated and has everything you need to have a rest after a long eventful day. There is a shower, a TV, a mini-bar, a bathrobe and slippers. The room equipment depends on its category.
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
A típusú
V / 60 Hz
A típusú
(leföldelt)
V / 60 Hz
Szobák és emeletek száma
18 szoba • 6 emelet
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
külön fizetendő
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
13:00 időpontig |
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
13:00 időpontig |
A 2021. január 1-jét követő ott-tartózkodások esetén a kolumbiai állampolgárok és a 60 egymást követő napot az országban tartózkodó külföldi állampolgárok a szálláshelynek az ott-tartózkodásuk idejére 19%-os nemzeti forgalmi adó megfizetésére kötelesek. A turistavízummal rendelkező külföldi állampolgároknak ezt az adót nem kell megfizetniük. Amennyiben egy szobán egy az adó megfizetésére kötelezett, illetve egy az alól felmentett személy osztozik, akkor az adó megfizetésére az egész szoba kötelezhető lehet. |
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel. |
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]
Az Európai Unióban bejegyzett szolgáltatási védjegy