140 257 HUF ártól
Nagyon jó
3329 értékelésA komfort lakosztály szó szerint az Atlantis mellett van. Ha ott szállsz meg, a reggeli és az Atlantis minden egyéb lehetősége benne van az árban, még a vízi park is. Kellemes szobánk volt, egy minihűtővel, két ággyal és egy kanapéval. A 22 és 23 éves fiaimmal jöttem, tökéletes volt. A reggeli átlagos, tojás, bacon, pirítós, bagel, zabkása, gabonapehely, gyümölcs, joghurt, különböző gyümölcslevek és kávé. Remek alternatív megoldás, ha az Atlantis környékén akar az ember megszállni, egy perc alatt ott lehet lenni, és máris ott vannak a mutatványok, kaszinók, éttermek, strandok, medencék, és főleg, megvan a karszalag a vízi parkba való belépéshez.
Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
Paradise Island Drive, Paradise Island
Location
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Comfort Suites Paradise Island» is located in Paradise Island. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Cabbage Beach.
At the hotel
You can stop by the bar. It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Want to be always on-line? Wi-Fi is available. If you travel by car, there’s a free parking zone.
The beauty and wellness services: a doctor. Want to have an excursion? Consult the tour assistance desk of the hotel. Accessibility: there is an elevator/lift. There are other services available for the guests of the hotel. For example, a laundry, dry cleaning, ironing, press and a safe-deposit box.
The staff of the hotel will be happy to talk to you in English.
Room amenities
Here’s what you’ll find in the room to have a rest after a long day: a shower and a TV. The room equipment depends on its category.
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
A típusú
120 V / 60 Hz
A típusú
(leföldelt)
120 V / 60 Hz
Szobák száma
külön fizetendő
külön fizetendő
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
11:00 időpontig |
Bejelentkezés |
---|
15:00 időpontot követően |
Kijelentkezés |
---|
11:00 időpontig |
Vaccination certificate or rapid antigen test is required at the hotel. |
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel. |
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]
Nagyon jó
Világszerte 3329 vendég értékelése alapján.
1 értékelés érhető el az Ön nyelvén
Tisztaság
9
Higiéniai termékek
Elhelyezkedés
9
Étkezések
Jó ár-érték arány
9
Szoba
6
Szolgáltatás
8
Wifiminőség
Az Európai Unióban bejegyzett szolgáltatási védjegy