od 3 005 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Auguste-Viktoria-Strasse 15, Wiesbaden
Poloha
Skvělá volba pro cestování s omezeným rozpočtem – hotel «Dorint Pallas Wiesbaden» se nachází v Wiesbaden. Tento hotel se nachází blízko od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Landesmuseum Wiesbaden, Museum Wiesbaden a Rhein-Main-Hallen.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna, sauna, parní lázeň a wellness centrum. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: kasino. Pro obchodní jednání je zde k dispozici: konferenční sál i společenské a prezentační prostory.
Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Vezměte svého mazlíčka s sebou. Můžete se s ním ubytovat. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, žehlení, denní tisk, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a německý.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: budík, sprcha, televize, minibar, župan a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
1954
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
297 pokojů • 7 podlaží
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
National Rating
Hotelstars Union assigns an official star rating for properties in Germany. This property is rated 5 stars and is displayed on this page as 5.0 stars.
Know Before You Go
Check-in is carried out before 00:00. The booking will be canceled in case of no-show before midnight.
Reservations are required for massage services. Reservations can be made by contacting the hotel prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation.
The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
Fees
The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
Breakfast fee: EUR 24.00 per person (approximately)
Airport shuttle fee: EUR 50.00 per vehicle (one way)
Self parking fee: EUR 24.00 per day (in/out privileges)
Pet fee: EUR 15 per pet, per night
Rollaway bed fee: EUR 30 per night
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii