od 2 855 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
143-146 The Esplanade, Weymouth
Poloha
Tady si nebudete muset lámat hlavu nad tím, kam jít, protože vše, co potřebujete je na dosah. Letovisko «The Jubilee Hotel East- with Spa Facilities» se nachází v Weymouth. Toto letovisko se nachází v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí letovisko.Místa v okolí: Pláž Greenhill, Výroční hodinová věž ve Weymouth a Přístav Weymouth.
V letovisku
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Pro hosty jsou v letovisku k dispozici také následující služby: wellness centrum. Nebudete muset nechat svého mazlíčka doma, protože se může ubytovat s vámi. Další služby, které letovisko nabízí svým hostům: prádelna.
Vybavení pokojů
Pokoj je příjemně zařízený a najdete v něm vše, co potřebujete k odpočinku po rušném dni. K dispozici je sprcha a televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ G
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
33 pokojů • 5 podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Should you arrive prior to 3pm on arrival day, you will be most welcome to use our facilities, organise your car parking and register for your room, so you will be free to relax and enjoy your day. We have several car parking options that cannot be booked in advance, including an onsite car park charged at £10 per night. On arrival we will offer you any parking options available and you can decide what most suits your needs. More information will be emailed to you after your reservation is completed. Please check with us in advance if we can accommodate your mobility requests. Whilst we are unable to offer any disabled room types, we do have a few rooms that are more accessible and serviced by a small lift that allows access from our bar, restaurant and reception. However, many of our room types are not serviced by a wheelchair friendly lift. Please note that some rooms are located in our extension at the back of the hotel. Please let the property know in advance if you would prefer a room in the main hotel. We do accept friendly and well-trained Dogs for which there is a £10 charge per night. There is a pet friendly section in our bar and restaurant. We ask that dog owners always supervise their pet and respect other guests wishes who may not be dog lovers. Dogs are not allowed on furniture and must never be left in a room on their own. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii