od 2 759 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Sheikh Rashid Bin Saeed Al Maktoum, Abú Dhabí
Poloha
Z takového hotelu už nebudete chtít nikdy odjet – Hotel «Millennium Al Rawdah Hotel» se nachází v Abú Dhabí. Je situován do 11 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Sheikh Zayed Stadium, Khalifa Park a Sheikh Zayed Grand Mosque.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Můžete se zastavit v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online.
Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: masérna, sauna, parní lázeň, wellness centrum a lékař. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum, posilovnu a jóga. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén.
Účastníci obchodních jednání budou moci využít konferenční sál. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu.
Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, čistírna, bankomat, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, německý, ruský a francouzský.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: budík, sprcha, televize, minibar, župan a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
2011
Rok renovace
2013
Typ elektrické zásuvky
Typ G
240 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
281 pokojů • 10 podlaží
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Vezměte prosím na vědomí, že při příjezdu může být obyvatelům SAE naúčtován příplatek. Hotely v SAE mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. An extra bed for children under 12 years old is free of charge, subject to availability at the time of arrival.
For Christmas and New Year's Eve dinners, guests may be charged separately at the hotel. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii