od 2 737 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Inonu Mah. Elmadag Cad. No:56 Kat:2 ;Elysium Residence Taksim" Daire:2, Istanbul
Poloha
Hledáte domácí pohodlí: Apartmán «Dublex New Apartment On The Taksim Square» se nachází v Istanbul. Je situován do 4 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Taksim, Istiklal Avenue a Dolmabahce Palace.
V apartmánu
Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Fanoušci plavání si užijí bazén.
Vezměte svého mazlíčka s sebou. Můžete se s ním ubytovat. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer. Další služby, které apartmán nabízí svým hostům: prádelna.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
1 pokoj
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii