od 3 272 CZK
Fantastické
7 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
No 47 Jishui Road, Wujie
Poloha
«Sharjah B&B» se nachází v Wujie. Tento hotel se nachází do 4 km od centra města.
V hotelu
Můžete se zastavit v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: gril.
V hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer.
Hosté mohou využít také tyto služby: zapůjčení vozidla. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta o ubytování se snídaní.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
V / 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
V / 60 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Vzhledem k vládním nařízením zaměřeným na snížení množství odpadu budou hotely na Tchaj-wanu od 1. ledna 2025 omezovat používání jednorázových toaletních potřeb (např. sprchových čepic, hřebenu, zubního kartáčku, zubní pasty, holicího strojku, pěny na holení atd.). Hostům se doporučuje, aby si přinesli vlastní potřeby. Due to the Coronavirus (COVID-19) circumstances, after onsite measurement guests’ whose forehead temperature is above 37.5 °C or ear temperature is above 38 °C might be rejected for accommodations as per the government's regulations. Due to the Coronavirus (COVID-19) circumstances, those who are requested by the government to undergo household quarantine or home isolation will be rejected as per the government’s regulations. Due to the Coronavirus (COVID-19) situation, certain restaurants, bars, public facilities and areas may be closed in accordance with the government directives. Please contact the property for more information. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii