od 14 401 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Na Xamena s/n, Puerto San Miguel, Puerto San Miguel
Poloha
Sníte o prvotřídním hotelu? Vítejte v hotelu Hotel «Hotel Hacienda Na Xamena, Ibiza» se nachází in Puerto San Miguel. Tento hotel se nachází blízko od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Cala d'es Motons, Cala de sa Ferradura a Port de Sant Miquel.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Dejte si šálek kávy v kavárně a kdo ví, možná to bude ta nejlepší ve městě. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Kosmetické a wellness služby: masérna, sauna, wellness centrum a rekreační klub. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum, posilovnu, stolní tenis, jóga a potápění. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí knihovna a místo na piknik.
Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén. Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete business centrum. Děti budou mít radost, je tu pro ně dětský koutek. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet.
Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, bankomat, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a španělsky.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
1971
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
77 pokojů • 6 podlaží
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Podle nového zákona může hotel v rámci all-inclusive nabídnout hostům maximálně tři alkoholické nápoje denně. Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. Instead of a deposit, guests can leave a credit card details.
The reception desk works around the clock.
A tax is imposed by the city: From 1 November - 30 April, EUR 1.10 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 0.55 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age.
A tax is imposed by the city: From 1 May - 31 October, EUR 4.40 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 2.20 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii