od 7 455 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Calle Rodriguez Acosta 1, Nerja
Poloha
Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Antali Parador Nerja» se nachází v Nerja. Tento apartmán se nachází v dostupné vzálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Playa Carabeillo, Carabeo Beach a Burriana Beach.
V apartmánu
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů apartmán. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
1 pokoj
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 16:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
Po 16:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii