od 4 360 CZK
Velmi dobré
878 recenzíV hotelu jsem byl zhruba týden, a byl jsem maximálně spokojen. Celý hotel prošel letošní rok rekonstrukcí, a je to znát - opravdu jako na fotkách. Pokoje vždy čisté, bez problému. Stravování - vždy si každý vybral. Obsluha maximálně ochotná a bez problému, vždy mi vyšli vstříc. Pláž čistá, zhruba do 5 minut chůzí. 2 venkovní bazény, včetně brouzdaliště pro děti, i vnitřní, krytý bazén, kde je k dispozici i sauna a posilovna. Wi-Fi po celém hotelu zdarma k dispozici s dobrým signálem. Dle mého názoru hotel spíše pro mladší lidi.
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
C/ Tirso De Molina, 1, Calvià
Poloha
«HM Martinique Aparthotel» se nachází v Calvià. Je situován do 7 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmánový hotel.Místa v okolí: Lollipops Childrens Party Venue and Adventure Play Area, Magaluf Beach a Momentum Plaza.
V apartmánovém hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pro hosty jsou v apartmánovém hotelu k dispozici také následující služby: masérna, sauna, wellness centrum a lékař.
Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum, stolní tenis a minigolf. Nebudete se nudit, protože v apartmánovém hotelu nabízí stolní tenis. Fanoušci plavání si užijí bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén. V apartmánovém hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými.
U přepážky s nabídkou výletů apartmánový hotel vám pomohou zarezervovat výlet. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu apartmánový hotel jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, zapůjčení vozidla a bezpečnostní schránka.
Zaměstnanci apartmánový hotel s vámi budou mluvit anglicky, španělsky a německý.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha a televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Podle nového zákona může hotel v rámci all-inclusive nabídnout hostům maximálně tři alkoholické nápoje denně. Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. Cash transactions at this property cannot exceed EUR 2500.00, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. No pets and no service animals are allowed at this property. This property advises that enhanced cleaning and guest safety measures are currently in place. The property is professionally cleaned, and disinfectant is used to clean the property.
A tax is imposed by the city: from 1 November to 30 April, EUR 0.83 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 0.41 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age.
A tax is imposed by the city: from 1 May to 31 October, EUR 3.30 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 1.65 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Velmi dobré
Na základě 878 recenzí hostů z celého světa.
1 recenze je k dispozici ve vašem jazyce
Čistota
8,5
Hygienické potřeby
Poloha
7,5
Stravování
Vyplatí se
7,5
Pokoj
8
Služba
7,5
Kvalita Wi-Fi
Registrovaná značka služby v Evropské unii